★ Ulubieńcy października ★

Hej ^^

Mamy już ostatni dzień października, więc pora na podsumowanie. Październik to miesiąc kiedy chyba najwięcej się zmienia.Spadają liście z drzew, temperatura spada niebezpiecznie nisko a uczniowie zaczynają narzekać na szkołę jeszcze bardziej niż zazwyczaj. Po wrześniowym wprowadzeniu do szkoły i długim żegnaniu się z wakacjami, październik nie zostawia nam złudzeń, czas beztroski się skończył.
Jednak są rzeczy, które umilają nam smutne jesienne dni.


Piosenka miesiąca 
Mino - Fear feat. Taeyang


Zakochałam się w tej piosence od pierwszego przesłuchania. Emocje jakie jej towarzyszą, tekst i głos Taeyanga wszystko to sprawiło, że nie mogłam przestać naciskać "odtwórz ponownie ".

Drama miesiąca 
"She Was Pretty"Choć drama jeszcze się nie skończyła, już ląduje w moich ulubieńcach.Uwielbiam dramy w których mogę zobaczyć trochę codziennego życia i to właśnie znalazłam w "She was pretty".
Drama opowiada o losach Kim Hye Jin, pięknej dziewczynki, która wyrosła na niezbyt piękną kobietę. Do Hye Jin, odzywa się przyjaciel z dzieciństwa, którego pamięta jako pulchnego i niezbyt ładnego chłopca. I.... więcej wam nie zdradzę xD Za to, naprawdę zachęcam was do obejrzenia ^^Drama jest pełna dobrego humoru, a to między innymi dzięki Siwonowi.

Teledysk Miesiąca
 Super Junior - Magic 


Teledysk przyjemny pod każdym względem. Znajdziemy w nim zabawne momenty, trochę tańca i duuużo słodkich minek od naszych biasów. Czy potrzeba czegoś więcej do szczęścia ?? 
Kosmetyczny ulubieniec 
Lakier do paznokci Golden Rose
 Express Dry nr.11Uwielbiam ten lakier ! Świetna trwałość, łatwa aplikacja i do tego TEN kolor.Wiedziałam,że muszę go mieć od kiedy tylko zobaczyłam go na stoisku.

Stylizacje Idoli

CL (2NE1)

Tiffany 

Suzy (Miss A)
Lee Min Ho 

Suga (BTS)


Dodatek - case na telefonRóżowy, uroczy case to coś czego szukałam od dawna. I tak dotrwaliśmy do końca ulubieńców :) 
A bez czego wy nie mogliście żyć w tym miesiącu ? Piszcie w komentarzach i do następnego ^^
4 komentarze :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka