Co warto obejrzeć, czyli ciekawe dramy na horyzoncie

Hej :)

Dziś spontaniczny post ^^
Tak to u mnie jest, że jest czas kiedy mam mnóstwo dram do oglądania i czas kiedy do niczego nie mogę się zabrać. Gdy weszłam dziś na viki znalazłam kilka ciekawych tytułów i postanowiłam się z wami nimi podzielić. Zbliża się w końcu majówka ( moja przedłużona przez matury aż do 9 maja !) i trzeba mieć jakiś plan b, gdyby w tych dniach zaczęło wiać nudą.

Family is Coming 


 

Drama zakończyła się 15 marca więc całkiem niedawno. Komedia familijna w przyjemnej obsadzie Jin Yi Han ♥♥♥ ). Drama opowiada o rodzinie do której ze stanów przylatuje babcia wraz ze sporą sumą pieniędzy. 

Page Turner


Krótka trzyodcinkowa drama o rywalizacji i walce o marzenia. W rolach głównych: Ji Soo, Kim So Hyun i Shin Jae Ha

Jackpot


Dramat historyczny z hazardem w tle. W dramie zobaczymy między innymi Jang Geun Suk'a i  ! :D


Entertainer 


Historia producenta muzycznego, który niegdyś miał w swoich szeregach największe gwiazdy w Korei. Jednak to było kiedyś... Jego butność i brak chęci do zmian wraz z coraz bardziej "nowoczesnym" rynkiem sprawia, że po latach prowadzi nic nieznaczącą wytwórnię, zgarniającą największe ofermy pośród "talentów". Postanawia w końcu zaryzykować i zmienić swoje podejście. Jego ostatnią deską ratunku jest stworzenie nowego zespołu... Jednak czy to mu się uda? 


Please Come Back, Mister 


Nie wiem jak wy ale ja na plakacie widzę pełno znajomych twarzy. Nie mówiąc nawet o Rain'ie ale znajdziemy tu też twarze z dram takich jak : Modern Farmer, Gentlemans Dignity, Boys Over Flowers, You're Beautiful czy The Heirs.
Drama ma dość skomplikowaną fabułę,ale myślę ,że nie będę się nudzić poświęcając tej dramie długie godziny.


Zaczęliście już oglądać którąś z tych dram ?
 a może macie wybrane inne tytuły na majówkę ? 

Do napisania ♥

2 komentarze :

  1. O nie, teraz zamiast pisać magisterkę będę oglądać dramy xD Tylko najpierw pozamiatam pustynię... xD

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapomnialas o potomkach słońca.
    Ogladam teraz please come back moster i na poczatku mnie wkurzalo , ale teraz nie moge sie doczekac konca. Ogladam tez dramaworld. Takiej dramy jesscze nie bylo.

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka