Królowa Powróciła !!!

Witajcie ! a może... HELLO BITCHES !

CL powróciła z nowym singlem i muszę gdzieś rozładować moją euforię i przy okazji się z wami nią podzielić ^.^


Gdy tylko usłyszałam, jak ma się nazywać nowa piosenka liderki 2ne1, miałam mieszane uczucia. Jednak mówiłam sobie,że w końcu to CL i z pewnością to będzie coś z efektem WOW.

Jestem pod wielkim wrażeniem i jak zwykle CL zaskoczyła mnie czymś zupełnie innym. Złamała przy okazji chyba wszystkie możliwe zasady grzecznego kpopu. Po raz kolejny pokazała, że jest silną, niezależną kobietą i nikt nie będzie jej mówił, co i jak ma robić. Kawałek wpada w ucho na tyle,że od ponad godziny chodzę po mieszkaniu wykrzykując "Hello Bitches!".

Układ taneczny, jest wyjątkowo agresywny i seksowny ale uważam, że jest idealny do tej piosenki.Wiem,że ten uwór będzie wywoływał sporo kontrowersji.Spotkałam się z masą komentarzy hejtujących CL albo mówiących o tęsknocie za "starą CL",ale przecież każdy artysta ma prawo się rozwijać jak chce. Jeśli ktoś cały czas stoi w miejscu to znaczy,że się cofa. Odwaga liderki jest godna podziwu, może to już nie jest w 100% k-pop ale czy tak naprawdę ta muzyka ma jakieś wytyczne, których pod żadnym pozorem  nie można łamać ?

Wiele BlackJack  (w tym ja) czekało na comeback całej czwórki i rozumiem ich rozczarowanie ale poczekajmy jeszcze trochę. Jestem pewna,że CL nie zapomniała o dziewczynach. 

Podsumowując ten dość chaotyczny post, Chaerin wykonała kawał dobrej roboty. Stworzyła piosenkę która będzie królowała na wszystkich imprezach baaardzo długo. Już nie mogę doczekać się, jej występu na MAMA 2015 i oczywiście albumu :)

A wy co sądzicie o "Hello Bitches" ? 
3 komentarze :

 1. Ajj jaki śliczny design! x3
  Ja jej nie słuchalałm, ale dzięki Tobie zaraz posłucham :*
  Obserwujemy?
  http://gabstylee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znałam tej piosenkarki , jednak tytuł pioseni ma świetny heheh .
  Dzisiaj może ją sobie posłucham!

  MELA BLOG

  OdpowiedzUsuń
 3. Piosenki nigdy nie słyszałam ale napewno przesłucham. Tytuł bardzo chwytliwy haha :)
  Pozdrawiam,
  Szwajjka

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka