Podsumowania // Najlepsze dramy 2015 ! //


Witajcie kochani :)

Rok 2015 obfitował w wiele ciekawych dram. Niestety nie byłam w stanie obejrzeć wszystkich.To też przez to, że oglądam dużo starszych dram.Jednak kilka zwróciło moją uwagę na tyle,że poświęciłam im kilka dobrych godzin. Przy jednych płakałam ze wzruszenia, przy innych śmiałam się na cały dom. Produkcje budziły we mnie wiele emocji a niektóre nawet dawały do myślenia.

Moje podsumowanie ma na celu jedynie polecenie ciekawych tytułów, które według mnie są godne obejrzenia. Oczywiście wiem, że każdy z was może mieć inne zdanie na temat tych dram.
Zapraszam do przeczytania mojego podsumowania :)

Who Are You : School 2015 Ta drama zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Chodź oglądałam ją prawie pół roku temu to dalej słucham soundtracku z tej dramy. Wywołała w mojej głowie kilka tematów. Myślę że każdy z nas ma chwile w których myśli, co by się stało gdyby lub jak to jest zacząć od nowa. 
Myślę że jest naprawdę warta polecenia. 

Oh My Venus


Drama pełna humoru ale nie bojąca się trudnych tematów. Pokazuje, że jeśli bardzo się czegoś chce to można to osiągnąć. Zazdroszczę determinacji głównej bohaterce T.T. Drama pełna jest ciekawych charakterów i niespodziewanych zwrotów akcji.

She Was Pretty


O tym tytule pisałam już w ulubieńcach. Choć drama, troszeczkę rozczarowała mnie w ostatnich odcinkach, nie mogę jej odmówić miejsca w moim zestawieniu. Polecam wszystkim fanom Super Junior a szczególnie osobom które biasują Siwona.// W tej dramie to mój wielki faworyt// :D

Sassy Go Go I znowu drama szkolna. Co ja poradzę, że mam do nich słabość ? Tytuł raczej z tych na leniwe niedzielne wieczory. Co nie znaczy,że gorszy, wyjątkowo wciągająca fabuła i wiele momentów z których można się pośmiać. Jednak jak to w szkolnych produkcjach bywa, szkolne życie wcale nie jest kolorowe i usłane różami. Presja ze strony rodziców, ciągły wyścig szczurów, czy między tym wszystkim jest jeszcze czas na miłość, zabawę i prawdziwą przyjaźń ? Przekonajcie się sami :) 

Exo Next Door Coś co kocha chyba każdy fan EXO. Krótkie odcinki, dużo śmiechu i EXO w roli głównej. Jedyne czego można żałować przy oglądaniu tej dramy to to,że nie widzimy całego EXO cały czas. Osobiście, najbardziej brakowało mi tam scen z Chen'em.

Noble my love


Kolejna krótko-odcinkowa produkcja. Urzekła mnie swoją słodkością i niebanalnym pomysłem. A jakie są wasze ulubione seriale/dramy 2015 roku ? 


5 komentarzy :

 1. super podsumowanie! gratki!

  Moja piosenka! http://alexwberry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Co jak co ale piękną mają urodę :)
  OBS ?
  www.madame-white.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie tu masz! :)
  Zapraszam do mnie i zachęcam do obserwacji!
  http://lovelysoophie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka