Glass nails - Nowy tręd z Korei


Glass nails to nowa moda na zdobienie paznokci, która przywędrowa do nas z Korei Południowej. Manicurzystka Park Eun Kyung sprawiła,że kobiety na całym świecie oszalały na punkcie "szklanych paznokci ". Swoją drogą jej salon ,Unistella w Seulu musi być teraz strasznie oblegany xD

Cały urok glass nails polega na tym ,że wyglądają jakby na paznokcie ponaklejane były kawałki szkła, lusterka.Podobno autorka brała inspirację z gatunku morskiego ślimaka. Daje to naprawdę niesamowity efekt. Osobiście jestem nimi wręcz zafascynowana.

Nie byłabym sobą gdybym od razu nie zaczęła przeszukiwać internetu w poszukiwaniu prostej drogi do posiadania takich perełek. Na ebay możemy już znaleźć potrzebną do wykonania paznokci folię lub prostszą opcję w postaci wyciętych naklejek, które pasują do każdego kształtu paznokcia. Okazuje się ,że szczególnie przy drugiej metodzie posiadanie glass nails jest strasznie proste.

Nowa moda pokazała, że myślenie abstrakcyjnie się opłaca. Jestem bardzo ciekawa co będzie następne.Jak wam się podobają takie paznokcie ? 


1 komentarz :

  1. Jakie cudowne *.* od razu przeszukuje aliexpress w poszukiwaniu odpowiednich naklejek <3
    Iris

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka