Podsumowania 2016 I Choreografie I


Cześć !

Dziś kolejna część podsumowań. Czym byłby kpop bez tych układów tanecznych które zapierają nam dech w piersiach ? Uwielbiam sceniczne występy, podziwiam idoli za ich precyzyjność i perfekcje. Kto w tym roku wyróżnił się na tle reszty ?

SHINee - 1 of 1 

Chyba was nie zaskoczyłam ? ^.^ SHINee znane jest z wyjątkowych a zarazem trudnych choreografii. Ich występy są na najwyższym poziomie, ale chyba już każdy się do tego przyzwyczaił.

BTS- Blood Sweat & Tears 

To jest coś ! Uwielbiam ten comeback ! Synchronizacja chłopców jest naprawdę niesamowita :)

GOT7 - Hard Carry
GOT7 z comebacku na comeback jest coraz lepsze ! Moja miłość do nich rośnie.Widzę też u nich coraz bardziej wymagające choreografie i chłopcy naprawdę dają radę :D 

MONSTA X - Fighter
Choreografie MONSTA X  nigdy mnie nie zawiodły. Sama nie wiem jak oni to robią >.< ! :D

EXO- MONSTER
Nie mogło zabraknąć w moim zestawieniu EXO z Monster. EXO doszło do perfekcji i do tego nie ma żadnej wątpliwości. Ich występy na scenie ogląda się z wielką przyjemnością a następnych comebacków i choreografii oczekuje się w wielkim napięciu. Dużo członków rozwinęło się tanecznie ( tak mówię między innymi o Chenie xD) i widać że są jeszcze bardziej zgrani.

SISTAR - Like that 
Zauważyłam że w moim zestawieniu do tej pory były same boysbandy ^.^ Może się wydawać, że girlsbandy nie mają dobrych układów tanecznych... jednak zdarzają się wyjątki. Jednym z nich jest SISTAR z like that. Niezwykle zmysłowa i pięknie wyglądająca na scenie choreografia. Dziewczyny wyglądają na scenie jak greckie boginie ! Coś pięknego ♥

B.A.P - Feel So Good 
Choreografia w połączeniu z piosenką od razu podrywają odbiorcę do tańca. Niezwykle zabawna i śmieszna choreografia w której chłopcy wygłupiają się do woli. 

INFINITE - BAD 
Moja ulubiona część tego układu znajduje się w refrenie ale cały układ jak najbardziej warty uwagi.

1 komentarz :

  1. Nie znałam tych piosenek, ale z chęcią posłucham. Udanego Sylwestra
    MÓJ BLOG - KLIK

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka