Przegląd dram - Co nowego ?

Hej Hej !

Kiedy za oknem robi się zimno a z nieba ciągle pada deszcz, najchętniej zostałabym w łóżku z kubkiem herbaty. Jesień kojarzy mi się z kolorowymi szalami, herbatą z cytryną, dobrą książką i długimi wieczorami spędzonymi na oglądaniu dram.
Jakie ciekawe dramy pojawiły się we wrześniu lub pojawią się w październiku ?
Zapraszam na mój przegląd nowych dram ^^ :D

Shopping King Louie
Drama emitowana od 21.09.2016 do 10.11.2016

Opis dramy :
Drama opowiada o spadkobiercy firmy który doznaje amnezji.


The K2
Drama emitowana od 23.09.2016 do 12.11.2016
Opis dramy :
Człowiek, który został zdradzony przez swój kraj i rodaków, chce zemścić się na tych, którzy go zdradzili, a do tego celu wykorzysta córkę silnego kandydata na prezydenta.

Polityka, romans i akcja to dość ciekawe połączenie jestem bardzo ciekawa tej dramy ( tym bardziej że jedną z głównych ról gra tam Ji Chang Wook ♥)Fantastic 
Drama emitowana od  02.09.2016 do 22.10.2016Opis dramy :
Lee So Hye to scenarzystka dram, której każda historia jest megahitem w Korei. Kobieta w pracy jest perfekcjonistką, przez co zaniedbuje inne aspekty swojego życia. Wszystko się zmienia, gdy dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chora. Postanawia w pół roku nadrobić wszystkie "życiowe" zaległości. Jednak musi też doprowadzić swój ostatni projekt do szczęśliwego końca. Okazuje się, że główną rolę w jej nowej dramie otrzymał najpopularniejszy (choć niezbyt utalentowany) aktor w Korei, Ryu Hae Sung, z którym zna się od wielu lat. Mężczyzna nie potrafi jej wybaczyć, że odrzuciła jego miłość kilkanaście lat wcześniej i postanawia ją uwieść, a później z niej zadrwić. Kobieta tymczasem chce dać im szansę i poczuć, jak to jest być zakochaną, nie mówiąc mu, że niedługo umrze... 

Opis wydaje się ciekawy tak samo jak obsada ^^ kto wie, może znajdę na tą dramę trochę czasu.


Drinking Solo
Drama emitowana od 05.09.2016 do 25.10.2016


Opis dramy :
Akcja dramy jest osadzona w Seulu, a dokładniej w obszarze Noryangjin, który znany jest z nagromadzenia szkół przygotowujących do egzaminów i goshiwonów (akademików/hosteli dla uczących się). Jin Jung Suk jest aroganckim nauczycielem, który lubi od czasu do czasu w samotności napić się czegoś mocniejszego. Park Ha Na jest natomiast bardzo pracowitą początkującą nauczycielką, która nie boi się walczyć o swoje. Tę dwójkę połączy coś więcej niż tylko kieliszek soju.

Drama w której jest dużo soju i wszystko kręci się wokół alkoholu, może być ciekawie !  W dramie pojawia się między innymi Key z SHINee więc myślę że warto obejrzeć chodź jeden odcinek. 


Oglądacie którąś z tych dram ? Jakie inne dramy możecie polecić ?


Opisy dram pochodzą ze strony dramawiki.pl

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka