Najciekawsze debiuty ostatnich miesięcy ^^

Hej ^^

Wiem, wiem temat kpopu jest na moim blogu wszechobecny >.< . Jednak ostatnio przeglądając yt stwierdziłam że powoli tracę rozeznanie w nowych zespołach. Przez ostatnie kilka miesięcy pojawiło się dość sporo ciekawych rookie więc pora się im przyjrzeć ! :DBLACKPINK 

Dziewczyny jeszcze przed debiutem były sławniejsze niż niejeden wieloletni zespół. BLACK PINK to nowy girlsband YG Ent. składający się z Lisy, Rose, Jennie i Jisoo.
Te rookie mają za sobą ciekawy debiut i już pierwszą nagrodę w programie muzycznym ! :)

BLACKPINK - BOOMBAYAH

BLACKPINK - WHISTLE

NCT

Grupa od SM Ent. zadebiutowała w kwietniu tego roku. NCT to zespół składający się z 7 członków
(Jae Hyun, Mark, Ten, Tae Yong, Do Young,Taeil i Kun).
Choć w przypadku debiutu NCT nie było takiego szału jak z debiutem EXO to myślę że chłopcy doskonale dadzą sobie radę i zyskają duuuży fandom :D

NCT  U - 일곱 번째 감각 (The 7th Sense)

NCT - Fire Truck 

M.FECT

Chłopcy z Midas Ent. ze swoją debiutancką piosenką "Just you" bardzo przypominają mi SHINee nie wiem czemu ale to pierwsza myśl jaka zaświeciła mi w głowie w trakcie oglądania ich teledysku.
Członkami grupy są : M.Gun, Low, Zamong, Boho, Jell 
Myślę że warto ich mieć na oku *.^

                                                                 M.FECT - Just You

Sol T 

Girls group Probeat Entertainment w której skład wchodzą :  Hangyeol, EDO, DOA i Chaehee
W tym debiucie zaskoczył mnie przede wszystkim mocny koncept. Choć piosenka nie porwała mnie tak bardzo to i tak dziewczyny zwróciły moją uwagę a to już dużo.

Sol T - Curveball


A jakie debiuty, ostatnich miesięcy, zwróciły waszą uwagę ?

Do napisania ♥

1 komentarz :

  1. blackpink to jak dla mnie marna podróba 2ne1. YG musialo wypelnic czyms dziure i zadowolic fanow no i maja kolejne super gwiazdeczki, ale do 2ne1 bedzie im daleko daleko.
    ostatnio dosc mało siedze w kpopie, dlatego Toja notka bardzo sie przydala. NCT muzycznie bardzo podobnie do Jaya Parka. wszystko jednak jak dla mnie zajezdza tym samym. po 12 latach siedzenia w tej dziedzinie muzycznej wszystko wydaje mi sie takie podobne.

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka